Дорогі медичні працівники!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом з Днем медика!
Цьогоріч ці слова вдячності звучать по особливому. Оскільки сьогодні українські медики – герої, які рятують життя під час війни.
Висловлюємо величезну вдячність всім працівникам і ветеранам галузі охорони здоров'я за невтомну благородну працю, професіоналізм, відданість своїй професії.
Бажаємо Вам і Вашим родинам миру, перемоги, міцного здоров'я, успіхів, щастя та благополуччя!
Особлива подяка тим, хто і у святковий день на посту – чергує у лікарні, у пологовому будинку, у бригаді «швидкої» та рятують наших військових на передовій!
Зі святом, наші герої!