День медичного працівника - професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України, яке щорічно святкуємо в третю неділю червня
Наші шановнані медики допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними.
Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів!
Успіхів і благополуччя у Вашій роботі.
Зі святом!